Bohman PV 65 ATEX Z22

Vyrobca:Bohman
Dostupnosť:Skladom
Dokument:
Pôvodná cena:3990 €bez DPH (4788 € s DPH)
Akciová cena:
3100 €bez DPH
3720 €s DPH

Priemyselné vysávače do výbušného prostredia, ktoré je možné používať aj v potenciálne výbušnom prostredí kvalifikovanom ako ZONA 21, ZONA 22, ZONA1, ZONA2 podľa noriem ATEX. Vysávače sú konštruované tak, aby zodpovedali príslušným normám, sú certifikované autorizovanou agentúrou a dodávajú sa s príslušným certifikátom.

Trojfázový priemyselný vysávač pre vysávanie vo výbušnom prostredí a neutralizáciu výbušných a horľavých látok klasifikovaný podľa normy Atex - zóna 22.

Priemyselný vysávač do výbušného prostredia PV 65 ATEX Z22 je silný, spoľahlivý a odolný priemyselný vysávač. Tieto vlastnosti z neho robia perfektné investíciu pre akýkoľvek závod od drevospracujúceho priemyslu po výrobu plastov, od stavebníctva po sklársky priemysel. Vďaka dobrej filtráciu a kompletnému uzemnenie mu dovoľujú pracovať nepretržite v ATEX zónach 22.

Filter je umiestnený a chránený vo vnútri oceľovej filtračnej komory; polyesterový hviezdicový filter poskytuje filtračný povrch 20 000 cm2 a vysokú filtračnú účinnosť (trieda M, 1 mikrón). Filter je vyrobený z vodivého antistatického polyesteru triedy M. Ručný oklep filtra umožňuje užívateľovi čistiť filter efektívne vertikálnym pohybom tak, aby oddelil prach od filtra a udržiaval filter čistý. Jeho používaním zvýšite životnosť filtra a budete udržiavať konštantný sací výkon stroja.

Hliníkový tlakový sací vstup (Ø 80 mm), umiestnený pod filtrom, umožňuje vysávať prach, pevné častice aj kvapaliny bez nutnosti vybratia filtra. Vysávaný materiál je umiestňovaný dovnútra odnímateľné nádoby s kapacitou 60 litrov s úchytom pre jednoduché vysypávanie. Robustná konštrukcia vysávača je osadená na kolesách, z toho jedno je vybavené brzdou.

  • poľahlivá konštrukcia pre intenzívne používanie
  • ochrana filtra pre zníženie miery upchávania
  • kontajner 60 l, filtračná komora a horný kryt vyrobený z AISI 304 z nerezovej ocele v súlade s normou ATEX
  • poloautomatické čistenie filtra pomocou vibrácií
  • veľké kolesá s brzdou
  • tangenciálny vstup pre lepšiu separáciou prachu

Zóna 22 - zahŕňa miesta vo vnútri alebo mimo zariadenia, kde je nepravdepodobné, že sa pri normálnej prevádzke vytvorí výbušná zmes. Ak sa výnimočne vytvorí pri normálnej prevádzke výbušná zmes, potom len po krátku dobu. Sem patria priestory, kde usadené vrstvy môžu spôsobiť vznik výbušnej koncentrácie pri ich náhodnom rozvírení, alebo priestory, ktoré nie sú zaradené do zóny 21, alebo priestory, ktoré nadväzujú na zónu 21

Napájanie:400 V
Výkon:4 kW
Prietok vzduchu:450 m3/hod
Podtlak:3200 mm H2O
Objem filtra:20 000 cm2
Objem nádoby:60 l
Typ filtra:Star /Hviezdicový - Ø 460
Filtračná trieda:M
Rozmery:58 x 60 x 155 (výška) cm