Sacie motory do vysávačov

Motory do vysávačov podľa značiek a typov vysávačov

 

Značkové motory do priemyselných vysávačov a čistiacich strojov

Naša firma sa dlhoročne zaoberá predajom profi značkových motorov do nielen priemyselných vysávačov. Vďaka rokmi nabitými skúsenosťami Vám dokážeme odborne a rýchlo poradiť pri výbere vhodného motora do Vášho vysávača, alebo čistiaceho stroja.

Veľkou výhodou je okamžitá dostupnosť prevažnej vačšiny motorov z našej ponuky. Nemusíte čakať a hlavne preplácať motor v drahých servisoch.

Máme skladom okamžite pripravené k odberu motory do akejkoľvek značky nielen priemyselného vysávača, alebo tepovača. KÄRCHER, HILTI, BOSCH, WAP, NILFISK, FESTOOL, PROTOOL, NAREX, PHILIPS, ETA, SOTECO, ALTO, METABO, CLEANFIX, FIORENTINI, GHIBLI, WIRBEL, TMB, HAKO, LAVOR, PULLMAN, FLOOR, WETROK, ELEKTROLUX, ZELMER, NUMATIC, TASKI, COLUMBUS, TENNANT, IPC, COYNCO, CFM, MAKITA, DEWALT, HITACHI, HYUNDAI... a iné, žiaden problém, daný motor u nás určite nájdete a môžete si ho za vynikajúcu cenu okamžite aj zakúpiť. 

Pri motore sú dôležité štyri parametre:

  • priemer turbíny
  • výška turbíny
  • celková výška motora
  • a údaj vo wattoch

V našom katalógu pri každom motore tieto údaje uvádzame.

Ako motor správne premerať?

Niektorý výrobcovia vysávačov uvádzajú na štítkoch maximálny, resp. nepravdivý príkon vo wattoch. Tento údaj sa tým pádom môže líšiť od údajov na našej stránke, kde sú pravdivé údaje. Pokiaľ má motor rovnaké rozmery, bude Vám sedieť a sací výkon bude rovnaký.

Nie ste z Bratislavy? Nevadí, motory odosielame aj na dobierku, prevažne obratom po potvrdení objednávky, aby ste si mohli vysávač spojazdniť čo najrýchlejšie.

Nanašli ste na našej stránke motor z Vášho vysávača alebo stroja? Neznamená to, že ho nevieme zabezpečiť, práve naopak, je to pre nás výzva. Spravte fotku, premerajte motor podľa obrázku a kontaktujte nás KEDYKOĽVEK! Prostredníctvom telefónu na čísle 0905 955 777, prípadne e-mailu: info@motorydovysavacov.sk

Ponuku priebežne dopĺňame, motory vieme zabezpečiť takmer na každý vysávač či stroj!