Produkty zo spoločnosti: Pemat

Produkty

Existuje obrovské množstvo rôznych vysávačov a ešte väčšie množstvo variácií motorov do vysávačov ako aj tepovačov. V tejto spleti produktov sa Vám pomôžeme dokonalo zorientovať a presne vybrať správny motor pre Váš vysávač, alebo tepovač. Či už sa jedná o známe značky ako KARCHER, HILTI VC 20, VC 40, BOSCH, WAP ALTO, NILFISK, FESTOOL, PROTOOL, NAREX, PHILIPS, ETA, SOTECO, ALTO, METABO, CLEANFIX, FIORENTINI, GHIBLI, WIRBEL, TMB, HAKO, LAVOR, PULLMAN, FLOOR, WETROK, ELEKTROLUX, ZELMER, NUMATIC, TASKI, COLUMBUS, TENNANT, IPC, COYNCO, CFM, PROFIeurope, MAKITA, DEWALT, HITACHI, Hyundai, ako aj menej vychýrené, prípadne noname značky. Veľkou výhodou je, že všetky podukty máme skladom, okamžite pripravené k odberu.

Nepotrebujete motor do vysávača, ale do čistiaceho automatu/stroja? U Vášho dealera chcú za motor horibilné čiastky? Kľudne sa obráťte na nás. Máme pre Vás vysokokvalitný značkový motor do akéhokoľvek čistiaceho automatu alebo stroja akejkoľvek značky. Máte stroj Hako, Tennant, Lavor Wash, Fimap, Comac, Nilfisk, Kärcher, Fiorentini, Ghibli, Cleanfix, Colombus, Ctm, Gansow, Numatic, Taski, Wetrok a pod.. a odišiel Vám sací motor? Máme ho v ponuke.

Rozhodli ste sa, že sa Vám výmena motora neoplatí a radšej investujete do nového vysávača? V poriadku, v našej ponuke nájdete veľké množstvo profesionálnych priemyselných vysávačov za vynikajúce ceny. 

Neváhajte a pozrite si našu pestrú ponuku v ktorej určite nájdete vhodný produkt aj pre Vás.

Samozrejmosťou je, že všetky produkty sú skladom, okamžite k odberu!!

wq