Sacie podlahové hubice k vysávačom

Filter:
z 26

Výrobca

Zobraziť viac

Podlahové hubice k vysávačom

Spoľahlivé a kvalitné príslušenstvo nemeckej spoločnosti Weber Bürstensysteme GmbH pre profesionálne použitie. Je ideálnym riešením pre všetky druhy prevádzok, kde je kladený dôraz na kvalitu a spoľahlivosť.

Príslušenstvo je určené najmä pre profesionálne a každodenné použitie v hoteloch, reštauráciách, kinách, školách, kanceláriách, automobiloch alebo priemyselných odvetviach, ale je možné si ich zaobstarať aj do domácnosti. V tejto sekcii nájdete podlahovej hubice, štrbinovej hubice, kefkovité hubica, rúrky k vysávačom, koncovky, hadice a ďalšie príslušenstvo.

Väčšina výrobcov dodáva vysávače s priemerom trubiek 32 až 50 mm. Samozrejme tu nájdete aj celý rad iných priemerov. Ak zistíte tento priemer, bude ďalší hľadanie hubica vhodné pre Vás podstatne jednoduchšie.

U hubíc naopak meriame vnútorný priemer rúrky. Dôležité je, aby priemer rúrky bol o niečo menší ako priemer hubice! Nikde nie je povedané, že musíte použiť hubicu rovnakého výrobcu, ako je značka Vášho vysávača. Tým sa Vám ponúka široká škála hubíc, ktoré môžu uspokojiť Vaše požiadavky.

Nemusíte kupovať nutne originálny hubica, zmerajte si vonkajšie priemer rúrky, alebo vnútorný priemer hubice a podľa tohto priemeru hľadajte hubicu.